فایل کامل-اهمیت خودکارآمدی  و تاثیر آن بر سطح انگیزش و عواطف-

به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل .اهمیت خودکارآمدی  و تاثیر آن بر سطح انگیزش و عواطف.را مشاهده می نمایید/اهمیت خودکارآمدی,اهمیت و ضرورت خودکارآمدی تحصیلی,اهمیت خودکارآمدی تحصیلی,اهمیت و ضرورت خودکارآمدی,اهمیت خودکارآمدی معلمان,مبانی روانشناختی خودکارآمدی,اثرات خودکارآمدی بر کار کرد های روانشناختی,اثر خود کار آمدی بر سطح انگیزش,اثر خودکارآمدی بر عواطف,تحقیق در مورد خودکارآمدی/اهمیت خودکارآمدی  و تاثیر آن بر سطح انگیزش و عواطف/42077723/teu


مشخصات فایل
تعداد صفحات51حجم208/224 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
اهمیت خودکارآمدی و تاثیر آن بر سطح انگیزش و عواطف

عقاید خودکارآمدی برآرزوها و تلاش برای دستیابی به هدف ، سطح انگیزش، گذر از مصایب ، مقاومت در برابر مشکلات و موانع ، کیفیت تفکر تحلیلی ، اسناد علی برای موفقیتها و شکستها و آسیب پذیری از استرس و افسردگی تأثیرمی گذارد . قوت عقاید فرد در مورد مؤثر بودن خودشان بر اینکه آیا آنها برای هماهنگی و سازش با موقعیتهای داده شده تلاش می کنند تأثیر می گذارد .


خودکارآمدي درک شده نقش تعيين کننده اي بر خود انگيزشي افراد دارد. زيرا باور خودکارآمدي بر گزينش اهداف چالش آور، ميزان تلاش و کوشش در انجام وظايف، ميزان استقامت و پشتکاري در رويارويي با مشکلات و ميزان تحمل فشارها اثر مي گذارد (لوكي و لادام ، 1990). باور خودکارآمدي از طريق اين تعيين کننده ها بر رفتار انسان نقش اساسي را ايفا مي کند.


یکی دیگر از جلوه های مسئله خود کارآمدی، تأثیر آن بر موفقیت یا عدم موفقیت است. افراد موفق معتقدند که می-توانند به شکل موفقیت آمیز عمل نمایند و در واقع نیز چنین هستند . خود کارآمدی بر دشواری اهداف انتخاب شده توسط فرد تأثیر میگذارد بطوری که افراد دارای خودکارآمدی بالا به انتخاب اهداف چالش انگیز و دشوارتر می پردازند . علاوه بر این خودکارآمدی بر میزان سعی وکوششی که فرد در یک فعالیت از خود نشان می دهد و مدتی که فرد می تواند در برابر کارها و تکالیف مشکل استقامت و پایداری نشان دهد ، تأثیر می گذارد .

یک حس قوی خود کارآمدی نه تنها انجام خوب کارها را تسهیل می کند بلکه فرد را به ایستادگی و پایداری در برابر شکست و ناکامی یاری می دهد . بعلاوه قضاوت افراد در مورد تواناییهای خود ، در چگونگی تفکر و احساس آنها درباره یک تکلیف یا یک کار ، انتظارات آنها در مورد انجام یک کار و اینکه چگونه آن را به پایان خواهند رساند تأثیر می گذارد(باندورا، 1996).


فهرست مطالب
2-1- مقدمه15
مباحث مربوط به احساس خودکارآمدی16
2-2- مبانی خودکارآمدی16
2-2-1- اهمیت مفهوم خود16
2-2-2- دو ویژگی خود 16
2-2-3- خود سازمان یافته16
2-2-4- خود پویا17
2-3- شکل گیری خود17
2-3-1- انواع خود18
2-3-2- جنبه ها یی از خود پنداره پدیدار شناختی18
2-4- تعاریف و مفاهیم خودکارآمدی19
2-4-1-تعریف خود کار آمدی19
2-4-2- مفهوم خود کار آمدی 23
2-5- اهمیت و ضرورت خودکارآمدی 23
2-6- مبانی روانشناختی خودکارآمدی 24
2-7- اثرات خودکارآمدی بر کار کرد های روانشناختی24
2-7-1- اثر خود کار آمدی بر سطح انگیزش 27
2-7-2- اثر خودکارآمدی بر عواطف 29

پیشینه پژوهش خودکارآمدی

منابع


"

مطالب دیگر:
زنان و اشتغالعوامل موثر بر افت تحصيليفحشامهارت اجتماعي فرزنداننقش ارزيابي عملكرد در افزايش كارآيي كاركنان بانك كشاورزينقش تربيت در خانوادهنقش تلويزيون در دانش آموزاننيازهاي انسان از نظر ابراهام مزلووسواسهوش هيجانيهویت و عزت نفسنصب‌ و راه‌ اندازي‌ آسانسوریادگیری فعالگزارش کارآموزی پست های برق 63و230و400بهداشت رواندانلود طرح لایه باز بنر های زیارتی(3)( دانش یاران)هوش هیجانیتحقیق منابع الهام هنرهاي آرنوو سرآغاز طراحي قرن بيستمدانلود اسلایدهای سمینار درس نانو الکترونیک انعطاف پذیرنشانه های ظهور امام زمانذهن خود آگاه و ذهن ناخود آگاهکسب و کار اینترنتیآسيبها و تهديدات امنيتي جمهوري اسلامي ايران در حوزه سياست خارجي و راهكارهاي مقابله با آنآسیب شناسی انقلاب در وصیت نامه اماماسكندر مقدوني